Najnowocześniejsza marina w Polsce


Wybierasz się zwiedzić Gdynię? Koniecznie zajrzyj na marinę. To najnowocześniejsza przystań jachtowa stanowiąca bazę dla wszelkich imprez żeglarskich. Naprawdę warto!

Marina jachtowa położona jest w samym centrum Gdyni. Oprócz przycumowanych najwyśmienitszych jachtów z całego świata, podejrzysz tam, jak toczy się portowe życie i jak wygląda morski luksus. Ponad to, będziesz miał możliwość zobaczenia imprez żeglarskich na poziome europejskim oraz światowym. Zaliczają się do nich: Targi Wiatr i Woda, Gdynia Saling Days, zloty największych żaglowców na ziemi oraz wiele innych.

Marina  posiada 260 miejsc cumowniczych dla jednostek, dodatkowo 30 miejsc do dokowania skuterów. Ma połączenia do wody i prądu. Spełnia też wysokie standardy ekologiczne, co czyni ją najnowocześniejszą i bardzo prestiżową. Cieszy się popularnością wśród polskich, jak i zagranicznych żeglarzy. I słusznie, bo jest nie lada atrakcją. Gdyńska marina szybko wpisała się w scenerię miasta, stając się jednym z głównych, odwiedzanych i najważniejszych miejsc. Nic dziwnego, w pobliżu znajdują się: główna plaża miejska, Akwarium Gdyńskie, deptak, Molo Południowe oraz 60-metrowe koło widokowe.

Ty też, będąc w Gdyni, pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wynajmij apartament z widokiem na marinę. Świetną opcją są lokale udostępniane krótkoterminowo przez BillBerry Apartments: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdynia-wynajem. Przestronne i kompleksowo wyposażone, a także urzekające widokiem, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Najwyższej jakości wykończenie oraz wszelkie dodatki i udogodnienia zachwycą każdego. Poranną kawę możesz wypić na prywatnej loggi z fenomenalnym, o każdej porze roku, widokiem. Gdyńską marinę będziesz miał na wyciągnięcie ręki.

Tagi: , , , ,