City Break w Trójmieście


Nie wiecie jak zaplanować długi weekend? Brakuje wam pomysłów czy koncepcji na spędzenie wolnego czasu? Warto połączyć odpoczynek z podróżowaniem.

Krótkie wypady na miasto to doskonały plan na wolne weekendy. Można wsiąść w samochód i pojechać autostradą nad morze, skorzystać z oferty tanich tanich linii lotniczych i obrać kierunek na port lotniczy im. Lecha Wałęsy, tudzież kupić bilet na Pendolino i przyjechać do Gdańska pociągiem.

Dlaczego akurat ten kierunek? A to dlatego, że Trójmiasto jako aglomeracja łącząca Gdynię, Sopot i Gdańsk jest wg. różnych rankingów najlepszym miejscem do życia w Polsce. Mamy tu bowiem wszystko na wyciągnięcie ręki. Piękna Gdańska starówka wraz z muzeami, zabytkami i wieżami z których można podziwiać piękną panoramę, piaszczyste plaże, zarówno strzeżone jak i dzikie, mola, deptaki, miejsca to imprezowania w Sopockim kurorcie, mariny jachtowe, szlaki rowerowe i spacerowe pagórkowatego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz mnóstwo różnych kulturalnych atrakcji.

Trójmiasto to genialne cel na krótkie weekendowe wypady. Zatem zamiast zwlekać, wynajmijcie luksusowy apartament w Gdyni, Sopocie lub Gdańsku i wpadajcie!

Tagi: , , , , ,